אם בעבר בעלי עסקים שרצו לפרסם את העסק שלהם פנו לדפי זהב, חלוקת מגנטים וחלוקת פליירים, כיום האינטרנט הפך למנוע הצמיחה העיקרי לעסקים שרוצים לגייס לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות. 

הסטטיסטיקה מראה כי קרוב ל-85% מהישראלים מחפשים בגוגל כאשר הם רוצים לקנות מוצר או שירות. 

 

במציאות הנוכחית עסק שרוצה לפרוח ולא להשאר מאחורי המתחרים חייב להשקיע בנוכחות הדיגיטלית שלו, למשוך לוקחות חדשים ולשמור על קשר רציף עם לקוחות קיימים. 

תאר לך שהאתר שלך מדורג בעמוד הראשון של גוגל…

 

מאות לקוחות חדשים מגיעים לעסק ואיתן גם הזדמנויות חדשות ומרגשות. העסק מתפתח וצומח, אתה מרוויח ומממש את הפוטנציאל האמיתי שגלום בעסק. 

הסיטואציה הזו יכולה להפוך מחלום דמיוני למציאות תוך מספר חודשים. צוות המומחים שלנו עזר לעשרות בעלי עסקים להגיע לעמוד הראשון של גוגל תוך פרק זמן קצר ולהגדיל את המכירות. 

 

לאחר שנים רבות של עבודה מקצועית פיתחנו מודל ייחודי שעוזר לנו לדרג אתרים בעמוד הראשון של גוגל תוך מספר חודשים. 

השימוש במודל הוכיח את עצמו פעם אחר וזאת הסיבה שאנו מוכנים לעשות מה שאף חברה אחרת בשוק לא מוכנה – התחייבות לדירוג בעמוד הראשון של גוגל תוך 6 חודשים או שתקבל את כל הכסף חזרה!

מה כוללת חבילת קידום אורגני בגוגל ?

ניתוח טכני של האתר

הצעד הראשון הוא לבצע ניתוח טכני מעמיק של האתר שלך, במטרה להעריך את המצב הקיים ולמצוא את נקודות החוזק והתורפה של האתר. בהתאם לתוצאות הבדיקה צוות ה-SEO שלנו יגבש תכנית פעולה ממוקדת בכדי להגדיל את כמות המבקרים החודשיים שמגיעים לאתר.

מחקר מתחרים

דע את האויב! מחקר מתחרים הוא חלק משמעותי מגיבוש תכנית הפעולה. צוות ה-SEO שלנו ישתמש בכלים טכנולוגיים כדי לגלות איך המתחרים שלך מקדמים את האתר שלהם ומה נקודות החוזק והתורפה שלהם. לאחר מכן נשתמש במידע הזה כדי ליצור יתרון תחרותי.

מחקר מילים

מחקר מילות מפתח נועד בכדי לקבוע את הביטויים עבורם האתר שלכם יופיע בתוצאות החיפוש בגוגל. בחירת מילות המפתח נעשית תוך התחשבות בתחום העיסוק שלכם, כמות החיפושים החודשית בגוגל, רמת התחרות ועוד. בסוף התהליך נתאים לכם 10 מילות מפתח שמכסות את כל תחומי העסק שלך וידרגו את האתר שלך בכל הביטויים הרלוונטיים.

כתיבת תכנים

תוכן איכותי הוא חלק בלתי נפרד מבניית השם והמוניטין של העסק שלך באינטרנט. בלי תוכן איכותי גוגל לא ידרג את האתר שלך ולקוחות לא ימצאו בו ערך. צוות הקופירייטינג שלנו יכתוב 4 מאמרים מקצועיים מותאמים אישית כל חודש כשכל מאמר מתמקד במילת מפתח אחרת.

אופטימיזציה

גוגל קבעה יותר מ-200 קריטריונים שונים לפיהם היא קובעת איזה אתרים יופיעו בעמוד הראשון. תהליך האופטימיזציה נועד בכדי להעלות את רמת האיכות ולהתאים את האתר שלך כדי שיעמוד בכל הקריטריונים האלה.

הפקת דו"ח וגיבוש אסטרטגיה

לאחר הגדרת הלקוח האידאלי וביצוע מחקר מקיף (מחקר טכני של האתר, מחקר מתחרים ומחקר מילים), יופק עבור הלקוח דו"ח כללי שמסכם את כלל הממצאים, מציין את נקודות החוזק והתרופה וממליץ על אסטרטגיית פעולה בכדי להגדיל את כמות הלקוחות ולשפר את המותג והמוניטין של העסק באינטרנט.

יצירת רשתות חברתיות

רשתות חברתיות הן חלק בלתי נפרד משיווק באינטרנט והן בגדר חובה עבור כל עסק שמעוניין בחשיפה של המותג שלו ובשמירה על קשר רציף עם לקוחות. רשתות חברתיות עוזרות לעסק שלך להשאר בתודעת הלקוחות.

בניית קישורים

קישורים הם חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית SEO מוצלחת. בהתאם לתחום העיסוק של הלקוח, צוות ה-SEO שלנו יאתר את הקישורים החזקים והרלוונטיים ביותר לעסק שלך. לאחר מכן, יתחיל תהליך בניית קישורים מתמשך והדרגתי, כך שהאתר ימשיך ולהתחזק ועלות בתוצאות החיפוש לאורך זמן.

דו"ח חודשי ושמירה על קשר עם הלקוח

בסוף כל חודש הלקוח יקבל דו"ח מפורט על העבודה שנעשתה באותו חודש, מספר המבקרים באתר, מספר האנשים שהתקשרו לבעל העסק דרך האתר ועוד. המטרה היא לשמור על שקיפות מלאה של אופן העבודה שלנו ולהשאיר את הלקוח מעודכן במצב הקיים באתר.