אודות

"נקודת הצלחה" הינה סוכנות שיווק דיגיטלית 360 אשר נותנת לעסקים מענה מקיף במדיה הדיגיטלית ורואה בעצמה שותפה אסטרטגית להצלחה של לקוחותיה וזאת מתוך תפיסה שהצלחה מתמשכת ועקבית של הלקוחות שלנו משמעותה גם הצלחה ושגשוג של הסוכנות. 

לחברי הצוות יש כ-20 שנות נסיון בתחום הניהול, השיווק והפיתוח הטכני ואנו מאמינים כי בעזרת הידע והכלים שנצברו בתקופה זו אנו יכולים ליצור שינוי חיובי בכל עסק ולהזניק אותו קדימה ליעדים ולמטרות שנקבעו וכמובן לרווחים גבוהים יותר.

אנו גאים להיות שותפים מוסמכים של גוגל , אשר מעיד על סטנדרט גבוה של מקצועיות, אמינות ושירות.

אז איך בדיוק אנחנו יכולים לעזור לך?

בעולם שבו הלקוחות נמצאים במדיה הדיגיטלית 24 שעות ביממה, עסקים שישגשגו ויפרצו קדימה יהיו אלה שישכילו להשקיע בשיווק ובפרסום הדיגיטלי ולהגיע באופן ישיר וממוקד אל הלקוחות שרוצים לקנות מהם.

עולם הדיגיטל הוא מורכב, דינמי ומשתנה במהירות ובעלי העסקים צריכים אנשי דיגיטל שיעניקו להם פתרון מקיף 360 וינהלו עבורם את כל הפעילות השיווקית באינטרנט, תוך ייעול המערך השיווקי והפקת המקסימום מהתקציב הקיים.

המטרה היא לתת לך את כל הפתרונות השיווקיים במקום אחד, כדי שאת/ה תוכל להתרכז במה שאת/ה עושה הכי טוב – העבודה שלך!

הופעותינו בתקשורת

הכירו את הצוות שיעיף את השיווק הדיגיטלי שלכם לגבהים חדשים

ניר צין, מנכ"ל
ניר הוא יזם, מתכנת, ואיש שיווק עם 20 שנות ניסיון בדיגיטל. לאחר שהקים את החברה הראשונה שלו בגיל 18, המשיך ללימודי משפטים ומנהל עסקים אותם סיים בהצלחה. כיום בבעלותו 3 חברות בתחום השיווק הדיגיטלי, פיתוח מערכות טכנולוגיות ופיתוח ואפליקציות. מחוץ לעבודה ניר היא חובב טיסנים מושבע עם יותר מ-20 טיסנים בביתו ורוכב אופניים בסופי שבוע. 
קיריל לוצקוב, מנהל תחום SEO
קיריל הוא מומחה SEO, מוסמך Google Ads ו- Google Analytics, אנליסט בנפשו, והאיש שאתם רוצים לצדכם כדי לנתח נתונים, להסיק תובנות עסקיות ולשפר את תוצאות השיווק שלכם. ב-4 השנים האחרונות קידם בהצלחה עשרות לקוחות, חלקם מהגדולים במשק, למקומות הראשונים בתוצאות האורגניות של גוגל. 
 
קיריל יהפוך כל אבן בניסיון להביא את האתר שלכם למיקומים הראשונים בגוגל ולהגדיל את את כמות המכירות שהאתר מביא.
 
בשעות הפנאי שלו קיריל הוא די ג'יי ואוהב ליצור מוזיקה אלקטרונית. 
אפרת ניקחו, מנהלת סטודיו עיצוב
עיצוב טוב הוא עיצוב שמתמקד בלהעניק ללקוח את חוויית המשתמש והרכישה הטובה ביותר כך שהוא לא ישכח אתכם וזה בדיוק התפקיד של אפרת.
 
אפרת היא המעצבת הגרפית המוכשרת שלנו והיא תשמח לבנות לעסק שלכם שפה שיווקית שמבדלת אתכם מהמתחרים ומספרת את הסיפור של העסק שלך. 
 
לאחר 20 שנות ניסיון ואינספור פרוייקטים מוצלחים, לנו אין ספק שתאהבו את העבודה שלה. 

גם אתם רוצים לראות תוצאות מהשיווק הדיגיטלי שלכם? בואו נדבר. הקפה עלינו 🙂